The Settlers Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Settlers Online

Zkušenosti se hrou The Settlers Online (TSO) - novinky a komentáře k nim - odkazy na zajímavé stránky


You are not connected. Please login or register

Jak, co a proč aktuálně hraji

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Jak, co a proč aktuálně hraji Empty Re: Jak, co a proč aktuálně hraji Sat Nov 16, 2019 4:22 pm

jintapo


Admin

Poklad moudrosti je zase mapka kde se dost běhá. Navíc je u týdenních úkolů 3x za sebou. Pokud se zvládnou všechny 3 během časového limitu observatoře, znamená to skoro 2M EXP (včetně premka) během 2,5 hod. hry. To byla moje úvaha, když jsem začal přemýšlet jak ten návod z wiki urychlit. V současné době zvládám 1 mapku s bronzovou podkovou za asi 45 min. Pokud je zároveň puštěná observatoř na zrychlené cestování, není žádný problém ty 3 mapky v limitu udělat, pokud observatoř není, musí se použít tajemná podkova (40%).
U popisu mapek neuvádím úmyslně rozpisy na jednotlivé útoky a generály. To nepovažuji za relevantní. Každý má jinou sestavu genů a jinak vyskilované. Uvádím místy jen pro informaci jaké generály kde používám já.


Odkaz na možný postup: Poklad moudrosti

https://baan-raw.thai-forum.net

2Jak, co a proč aktuálně hraji Empty Re: Jak, co a proč aktuálně hraji Sat Nov 16, 2019 11:03 am

sahaw



Většinou hraji dřeváka 2-4 hodiny, ale sedím u počítače asi z toho20 minut. Zemře mi cca 450 šermířů na koni a 150 rytířů. A získám asi 100 hvězných mincí a 500 rekrutů.

Odkaz jak hraji dřeváka

Pak hraji statečného asi 12 hodin. Možná dám postup a jaké mám ztráty pokud bude čas. Háček je, že pomáhám malým hráčům vydělávat mince za zníčené tábory nebo mam někoko, kdo je tam semnou a posíla juniora a mma s jedním rekem. Tak se to dost mění časové a i ztrátou armády.

3Jak, co a proč aktuálně hraji Empty Jak, co a proč aktuálně hraji Fri Nov 15, 2019 12:06 pm

jintapo


Admin

Seznam všech zveřejněných popisů a mapek bude vytvářen tady: Návody na mapky 


Dost často se na chatu (na chechovnim i na globále) diskutuje o tom jak a proč jezdit jaké mapky. Pro zajímavost uvádím několik možností jak některé mapky jezdím já. Musím k tomu ještě dodat, že upřednostňuji rychlost před snižováním ztrát nebo před maximalizováním získaných EXP.
Císlovaní táborů je podle odkazů které jsou k rozpisům připojeny. Jako první je tu rozpis na dřevorubce. Při použití bronzové podkovy trvá 1 mapka 32/33 min od spuštění. Používání rychlejších podkov nemá velký smysl. Urychlení by bylo max. 5 min. na 1 mapku a to už na další hru nestačí.
Pokud se vám hra kompletně sekne, nezoufejte. Co nejrychleji hru restartujte a pokračujte v boji. Ze zkušenosti nemá cenu čekat jestli se zase něco hne. "Skytání" pak nepřestane, naopak bude stále horší. A restart mi zatím vždy, alespoň na určitou dobu, pomohl. Už se mi povedlo zvládnout 3 mapky při komletním restartu a následovném "škytání" kdy jsem mohl poslat armádu až na třetí pokus a pohyb generálů po mapce připomínal spíše rozpustilé velikonoční zajíce než vojáky kteří táhnou do bitvy.
Kdysi jsem četl na chatu tvrzení, že k odstranění "zamrznutí" stačí jen několikrát okno hry minimalizovat a zase zvětšit. Nevím jak to kdo vidí, můj názor je, že to na hru žádný vliv nemá. Jen se tím překlene čas mezi jednotlivými poskoky. Ale alespoň člověk nesedí nečinně před obrazovkou a tráví čas prstovou gymnastikou.
Ale zpět k dřevorubcovi. Tady je odkaz na popis a vysvětlení proč to dělám jak to dělám. 


Mladý dřevorubec Ali Baba



Naposledy upravil jintapo dne Sat Nov 16, 2019 6:11 pm, celkově upraveno 3 krát

https://baan-raw.thai-forum.net

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Proč fórum?

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru