The Settlers Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Settlers Online

Zkušenosti se hrou The Settlers Online (TSO) - novinky a komentáře k nim - odkazy na zajímavé stránky


You are not connected. Please login or register

Hromadné odesílání Průzkumníků , generálů atd..

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

sahaw



Hraje aktivně asi 400 hráčů. Chtěl jsem 25 procent, ale tohle je ani ne 10 procent.

sahaw



Po týdnu spamování má zájem jen 39 lidí. To je málo.Většina je proti ní. Nemá smysl dál schánět podpisy.

sahaw



Budu teď pár dní spamovat s odkazem na chatu. A pak zkusím oslovit všechny, kteří to podepsali, aby napsali svému šéfovi v cechu, aby pokud se ten nápad líbí poslal hromadnou zprávu, aby to taky podepsali. Pak se bude dál pokračovat.

sahaw



už se tam podepsalo 11 lidí. Ale je to málo. Aby to mělo trochu smysl, tak musí být 100 lidí neboli tam musí být 100 komentářů(jeden od každého člověka).

inspirace z DE
[url=forum.diesiedleronline.de/threads/133092-%E2%98%85-Spezialistenb%C3%BCro-Verbesserte-Verwaltung-von-Entdeckern-Geologen-und-ihren-Funden]Zlepšené ovládání průzkumníků-geologů a-jejich-nálezů[/url]

forum.diesiedleronline.de/threads/133092-%E2%98%85-Spezialistenb%C3%BCro-Verbesserte-Verwaltung-von-Entdeckern-Geologen-und-ihren-Funden



Naposledy upravil sahaw dne Sun Nov 03, 2019 7:40 pm, celkově upraveno 1 krát

miki0966



Na foru jsem zapsal svůj souhlas.

miki0966



Jak si to podepisování představuješ?

sahaw



Chtěl bych realizovat takovou zkoušku jestli vývojáři settlerů na nás kašlou nebo si nechaji poradit.

Našel jsem podle mně společné téma
Hromadné-odesílání-Průzkumníků-generálů-atd..

Teď scháním pod to podpisy v ČR. Pokud získám alespon 100 podpisů, tak pak zkusím oslovit ty co to podepsali, aby mi pomohli zaregistrovat na jiné servery a tam dáme stejnou žádost v jejich jazyce a budeme a chat dávat odkaz na to téma. A pokud to podepíše po celém světě třeba 5000 hráčů, tak uvidíme jestli vývojáři kašlou na nás nebo ...

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru