The Settlers Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Settlers Online

Zkušenosti se hrou The Settlers Online (TSO) - novinky a komentáře k nim - odkazy na zajímavé stránky


You are not connected. Please login or register

Poklad moudrosti

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Poklad moudrosti Empty Poklad moudrosti Sat Nov 16, 2019 6:06 pm

jintapo


Admin

První co udělám je, že použijí šípy na tábory 16 a 17. Tím si vytvořím místo na přesun armády. 


Po přistání prvních generálů použijí podkovu a nejprve začnu přesunovat generály do horní části mapky. Posílám tam Borise, Clausovou a 1 GM. Vzhledem k tomu, že skiluji generály určené na předvoje také na rychlost pohybu na mapce, posílám tam i všechny MMA a MLD. Ti tam doběhnou rychleji a než se dokodrcají zbývající generálové, můžu je poslat s 1 rekem na nejbližší tábor a tím redukovat ztráty.


V dolní části mapy mi zůstanou 2 GM, Anslem, Vargus Nusala a 4 GH. Ty posílám normálně na útoky podle rozpisu "Poklad moudrosti". Pokud opravdu spěchám, můžu ušetřit ještě hodně času (asi 3 - 7 min, podle použité podkovy) tím že na tábor číslo 7 použijí balistu a pak vraha. Ušetřím si tím zároveň útoky na tábory 5 a 6.

  • Než je ukončen první sektor a přesun na útoky na druhý blok, dobíhají první generálové na horní část. Jak už jsem psal, doběhnou nejprve MMA a MLD. Ty pošlu asi 5x na tábor 18 kam pak pošlu Borise. Na tábor 19 posílám jako předvoj MLD z 15 rytirema. Nadělá víc škod než původně plánovaný Anslem a navíc ho nemusím přesunovat a zbytečně čekat.

  • Když Boris útočí, můžu poslat zatím zase několik MMA+1 na tábor 21. Podle toho, který generál je k disposici, pošlu na tábor 20 buď Clausovou nebo ještě Borise. Předvoj na tento tábor je zbytečný, ztráty jsou maximálně 2 šermíři na koních. Mezi tím dorazí GM kterého pošlu dorazit tábor 19. Na tábor 21 pak opět Borise.

  • Než tyto útoky budou ukončeny, vrátím se na spodní část, kde se mi zatím přesunuly generálové do pozic na útoky na druhý sektor. Tam pošlu útoky na tábor 10 a s odstupem na tábor 11.

  • Teď už je nahoře dobojováno a já můžu přesunout Borise, GM a MLD před čtvrtý sektor. Než se přesunou, pošlu zbývající předvoje + 1 a následně Clausovou na tábor 24.

  • Opět skok na spodní část - tam už se mi 1 GM určitě vrátil a já můžu poslat blok. Cekat na druhého GM nemusím, toho mohu poslat později. Vůdce, který stojí bloku v cestě, nikoho nechytá.

  • Nahoře pošlu Borise na tábor 22 a pak na 23, po návratu těsně před porážením tábora 25 (GM) ho posílám na 26. MLD a GM pak běží na 28. Posílám je dřív než Borise na 27 protože mají delší cestu.

  • Poslední útoky jsou dole GM na 12 a nahoře Boris na 27.


Celá mapka trvá s bronzovou podkovou asi 45 min. Při použití rychlejších podkov se dasahnout času kolem 30/35 min.


Poklad moudrosti

https://baan-raw.thai-forum.net

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru