The Settlers Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Settlers Online

Zkušenosti se hrou The Settlers Online (TSO) - novinky a komentáře k nim - odkazy na zajímavé stránky


You are not connected. Please login or register

Proč fórum?

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Proč fórum? Empty Re: Proč fórum? Thu Nov 07, 2019 10:55 pm

jintapo


Admin

flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower 
Budu připojovat překlady zpráv z titulní stránky od BB_Ondgrund, aby i ti co nemají rádi angličtinu tomu rozuměli.


flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower 

https://baan-raw.thai-forum.net

2Proč fórum? Empty Re: Proč fórum? Sun Nov 03, 2019 2:10 am

jintapo


Admin

sahaw napsal:Zdravím,
byl jsem přesvěčen, když jsem s tebou debatoval, že jsi už vzdal settlers a jen si v klidu dohraješ. Proč jsi se pustil do nového projektu?

Ano, scházela mi motivace. Po dotazu co bude s TSO dál, mi bylo sděleno, že se neuvažuje o zásadních systémových změnách ale spíš o pokračování na vlastním prohlížeči. Podle mě to omezí příliv nových hráčů a staří budou "vymírat". V posledních dnech jsem se ale setkal s několika hráči, kteří jsou i nadále plně do hry zapojení a zůstanou u TSO "do posledního dechu". To obdivuji a tak zkouším něco nového co by nám všem nějak pomohlo.

https://baan-raw.thai-forum.net

3Proč fórum? Empty Re: Proč fórum? Sun Nov 03, 2019 1:44 am

miki0966



Myslím, že budoucnost hry zajímá dost lidí, ale málo kdo je schopen k tomu říct něco bližšího

4Proč fórum? Empty Re: Proč fórum? Sun Nov 03, 2019 1:05 am

sahaw



Zdravím,
byl jsem přesvěčen, když jsem s tebou debatoval, že jsi už vzdal settlers a jen si v klidu dohraješ. Proč jsi se pustil do nového projektu?

Já jsem se pustil do psání blogu s radami, abych přinutil cechy něco dělat. Obviňuji je, že zabíjej nováčky. Nevěnuji se jim jak by měli. Jak sleduji, tak už se nepřethnou kvůli tomu, že si myslí, že brzo settlers skončí. Trošku jsem rozvířil hladinu a vyšlo mi, že to už šéfové cechů vzdali. Došlo mi proč po půl roce co jsem tu nebyl tolik hráčů skončilo. Muselo být v té době asi hodně debatovaná Java. Myslel jsem, že to bylo kvůli sekání hry jako u mně, ale byla to asi ztráta z budoucnosti.

Chtěl bych jestli by se ti nepodařilo nahodit téma : Budoucnost settlers. Jak si ho hráči představují a jestli si ji představují. A co jsou pro tu budoucnost ochotni udělat. Jestli jsou něco pro ni udělat.

5Proč fórum? Empty Angličtina Sat Nov 02, 2019 11:45 pm

jintapo


Admin

Dostal jsem dotaz, proč se části fóra zobrazují s anglickým textem. Bohužel mi to samotnému není zcela jasné. Předpokládám, že všeobecná názvosloví se nabídce stránek nenamáhá přeložit do češtiny a tak se tam ta anglická označení budou nejspíš objevovat. Budu se i nadále snažit aby se vše objevilo česky, ale jaký bude výsledek a kdy, nejsem schopen odhadnout. Doufám, že funkčnost tím není omezená.

scratch scratch scratch

Aktuálně jsem zjistil, že některá označení nejsou textová, ale že tam jsou vloženy obrázky. To znamená, že i když je text přeložen do českého jazyka, odkazy na grafiku zůstávají v původní formě. Existuje sice možnost tyto obrázky nahradit jinými, ale to by znamenalo nejprve nové vytvořit nebo sehnat a pak jeden po druhém vyměnit. Jestlik tomu dojde, nemohu v žádném případě zaručit.

https://baan-raw.thai-forum.net

6Proč fórum? Empty Re: Proč fórum? Sat Nov 02, 2019 5:33 pm

jintapo


Admin

Pokud má někdo návrh na nové téma, či sám chce nějaké téma moderovat, napište mi. Laughing

Mnoho z vás má spousty zkušeností, podělte se o ně s ostatními hráči. A jestli máte problémy se hrou, napište to také, třeba se najde někdo, kdo vám bude moci poradit. scratch

https://baan-raw.thai-forum.net

7Proč fórum? Empty Proč fórum? Sat Nov 02, 2019 4:29 pm

jintapo


Admin

Ahoj, blog jak jsem ho psal dosud dosáhl rozsahu víc než 150 stránek a byl navštíven víc než 40.000x. Bohužel, v poslední době nám ubývá nováčků a tak popisovat podrobně jednotlivé novinky nějak pozbývá smyslu. O to víc ale máme pokročilých hráčů. A u těch předpokládám, že je budou zajímat jiné věci než to, jak zvládnout třeba aktuální event. Proto budete marně hledat popisy nových generálů či měděného dolu. To jsou právě některé z věcí, o kterých bych si rád na tomto fóru vyměňoval názory a diskutoval.

Samozřejmě, pokud má někdo na aktuální stav settlerů jiný názor, prosím napište to taky.

Je to moje první fórum, takže se sám v tom teprve začínám orientovat, a u pravopisu - holt chybička se vloudí   cyclops

Případné chyby, ať systémové nebo pravopisné, nejsou důvodem k diskuzím, ale témata uvedená v nadpisech

Pokud někdo potřebuje informace z blogu, tady je propojení: Blog Baan Raw



Naposledy upravil jintapo dne Sat Nov 02, 2019 11:13 pm, celkově upraveno 5 krát

https://baan-raw.thai-forum.net

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru